Записати рівняння дотиної до графіка функцій y=x^4-2x в точці x^0= -1


Ответы на вопрос

Отвечает Gordienko Rodion.

Ответ:

у' = 4х³-2

у (-1) = (-1⁴) - 2 × (-1)= 1+2=3

у' (-1) = 4 × (-1)³ - 2= 4-1-2 = 1

у= 3+1×(х+1)= 3 + х+1= 4+х

у=4+х