Функцію задано формулою у=0,2х – 0,8.Не виконуючи побудови: а) знайдіть нулі функції;

б)з’ясуйте. Чи проходить графік фунуції через точку: А(9; 1;)?

Ответы на вопрос

Отвечает Ююкина Поля.

Ответ:

4 так

Объяснение:

1) 0.2x-0.8=0  0.2x=0.8 x=0.8:0.2 x=4 нуль функции=4

2) замысть х пидставляемо 9 замисть у 1. Отримуэмо

1=0,2*9-0,8

1=1,8-0,8

1=1 отже график проходыть через точку А