Срочно!!! графики яких ривнянь проходять через точку (2,-7)побудову графику не робити. 1)3x+2y=-8

2)4x+5y=16 3)5x+y=3 4)3x+y=1 -- писати не лише букву а й видповидь​

Ответы на вопрос

Отвечает Пугач Мила.

Графік рівняння проходить через дану точку, якщо при підстановці координат цієї точки у рівняння графіка на позиції х та у ми отримаємо правдиве рівняння. Отож, маємо точку(2;-7). Підставимо у перше рівняння:

1)3х+2y =-8

3*2 + 2*(-7) = 6-14=-8

-8=-8.

Перше рівняння графіка нам підходить.

Підставимо у друге рівняння:

2)4х+5у=16

4*2 +5*(-7) = 8-35=-27

-27  \neq 16

Друге рівняння графіка нам не підходить.

Підставимо у третє рівняння:

3)5х+у=3

5*2 +(-7)=10-7=3

3=3

Третє рівняння графіка нам підходить

Підставимо у четверте рівняння:

4)3х+у=1

3*2 +(-7) = 6-7=-1

-1\neq1

Четверте рівняння графіка нам не підходить

Відповідь: 1)3)