В магазин привезли 160 кг фруктів: яблук і груш. Коли продали 30% яблук і 40% груш, то ще

залишилось 103, 5 кг фруктів. Скільки кілограм яблук завезли в магазин і скільки груг

Ответы на вопрос

Отвечает Самосадова Полина.

Ответ:

160-103,5=56,5

0,3Х+0,4У=56,5

Х+У=160

Х=160-У

0,3(160-У)+0,4У=56,5=48-0,3У+0,4У=48+0,1У

У=(56,5-48)/0,1=85

х=160-85=75

Объяснение: