Спасите :Після проведення контрольної роботи з алгебри 8 учнів 9 класу отримали такі оцінки у

балах: 5, 8, 10, 9, 11, 5, 7, 4. Знайдіть медіану цієї вибірки. ​

Ответы на вопрос

Отвечает Кузмицкая Ксения.

Ответ:

4,5,5,7,8,9,10,11

7+8/2=15/2=7,5 - медіана вибірки

Объяснение:

Числа у вибірці потрібно записати від найменшого до найбільшого числа. Медіана - це величина, що розташована по середині вибірки. Тобто число, яке розташоване посередині даної вибірки. В твоєму випадку 8 числ, тому середини немає, значить потрібно брати 2 середні цифри, додавати і ділити на 2.