два двірника працюють разом можуть прибрати територію за 8 год. За скільки годин можевиконати цю

роботу кожен двірник працюючи самостійно якщо першому двірнику на це потрібно на 12 год менше ніж другому

Ответы на вопрос

Отвечает Эминова Эмма.

Ответ:

Объяснение:

Пусть N1 = A/t1 = 1/t1

t2 = t1+12

N2 = A/t2 = 1/(t1+12)

1/t1 + 1/(t1+12) = 1/8

После преобразования получаем квадратное уравнение

t1^2 - 4t1 - 96 = 0

t1 = 12 ч

t2 = 12 + 12 = 24 ч