Третій член арифметичної прогресії дорівнює 9 а її різниця дорівнює 3 знайдіть 5 член цієї прогресії


Ответы на вопрос

Отвечает Черняев Костя.

Ответ:

Объяснение:

a3=9

d=3

a3=a1+2d

a1=9-6= 3

a5=a1+4d= 3+12= 15