СРОЧНООООО 5.Щоб ліквідувати запізнення на 1 годину, поізд на перегоні 720 км збільшив швидкість,

з якою іхав за розкладом, на 10 км загодину. Яка швидкість поізда за розкладом?6.Катер, швидкість якого в стоячій воді 20 км/год, пройшов 36 км проти течіі і 22 км за течією, витративши на весь шлях 3години. Знайдіть швидкість течії річки.​

Ответы на вопрос

Отвечает Молоткова Леруня.

1)720км на перегоні

720÷10=72км/год

72+10=82км/год

Відповідь: Швидкість поїзда за розкладом 72км/год

2)36+22=58км пройшов шляху

58÷3=19км/год

Відповідь: швидкість течії річки 19км/год

(2)(Не впевнений)