За 6 ручок і 5 олівців заплатили 8 грн, а за 4 ручки і 2 олівцч-4 грн. Яка ціна однієї ручки і

одного олівця? Складіть систему і розв'яжіть задачу.

Ответы на вопрос

Отвечает Земляникин Кирилл.

пусть х - цена ручки, у - цена карандаша

система:

6х+5у=8

4х+2у=4

2у=4-4х

у=2-2х

6х+5*(2-2х)=8

6х+10-10х=8

-4х=-2

х=1/2

0,5 грн - стоит ручка

2-2*1/2 = 1 грн = стоит карандаш