Розв’язжіть рівняння (x+3)(2x-1)=x²+5x-7


Ответы на вопрос

Отвечает Черешнюк Александр.

Ответ:

Нет корней

Объяснение:

(x+3)(2x-1)=x^{2}+5x-7

2x^{2} -x+6x-3=x^{2} +5x-7

x^{2} =-4

x\notin \mathbb R