5. Катер за течією річки пройшов відстань 36 км за 2 години і повернувся назад витративши 3

год.Знайдіть власну швидкість катера і швидкість течіїрічки.​

Ответы на вопрос

Отвечает Никита Герман.

Ответ:

Объяснение:

1)36:2=18 (км/год)-швидкість катера за течією,

2)36:3=12  (км/год)-швидкість катера проти течії,

3) (18+12):2=15  (км/год)- власна швидкість катера,

4) (18 - 12):2= 3  (км/год)- швидкість течії  річки.