Чому дорівнює значення функцій y = 3X -1 якщо X = 2


Ответы на вопрос

Отвечает Ivanov Ilya.

Ответ:

5

Объяснение:

У=3Х-1. у=3×2-1. у=6-1. у=5

х=2. х=2. х=2. х=2