У двох бригадах разом 60 робітників.Після того як з першої бригади перевили в другу 6 робітників то

в другій бригаді стало у 2 рази більше робітників, ніж у першій. Скільки робітників у кожній бригаді?

Ответы на вопрос

Отвечает Сомкина Ксения.

Відповідь:

У першій бригаді 27 робітників, у другій 33

Пояснення:x+(x+6)=60

2x=60-6

2x=54

X=27

(x+6)=33