Розв'яжіть систему рівнянь способом додавання2x+3y=7-5x+2y=11(-1;3)(1;-3)(1;3)(-1;-3)ПОМОГИТЕ

ПОЖАЛУЙСТА​

Ответы на вопрос

Отвечает Сагитов Артур.

Ответ:

(-1; 3)

Объяснение:

2х+3у=7    ║· 2

-5х+2у=11   ║· (-3)

4х+6у=14

15х-6у=-33

19х=-19

х=-1

2(-1)+3у=7

-2+3у=7

3у=9

у=3

Ответ: х=-1; у=3