Знайдіть другий член геометричної прогресії (bn), якщо b1= 5√5, bn+1= bn/√5


Ответы на вопрос

Отвечает Измайлова Валерия.

Ответ:

5

Объяснение:

q=bn+1/bn

q = 1/√5

b2 = b1 * q = 5√5 *(1/√5) =5