Складіть квадратне рівняння, корені якого дорівнюють 2 і -3.


Ответы на вопрос

Отвечает Поддубицкий Влад.

Ответ:

Объяснение:

formuła квадратне рівняння x²+bx+c=0

po formule Beta

c=x1*x2=2*(-3)=-6

-b=x1+x2=2+(-3)=-1

b=1

OTBET:квадратне рівняннe: x²+x-6=0

Отвечает Блинова Полина.

Ответ:x^2+x-6

Объяснение:

В результате корни 2 и -3