Поможіть будь ласка я прошу!!! Знайдіть чотири послідовних натуральних числа таких,що добуток

третього и четвертого із тих чисел на 34 більший за добуток першого та другого.

Ответы на вопрос

Отвечает Алексеева Ева.

Відповідь:

7, 8, 9, 10

Пояснення:

Нехай  перше число=х, друге число=х+1, третє число=х+2, четверте число=х+3, тоді

(х-1)*х+34=(х+1)(х+2)

х∧2-х+34=х∧2+3х+2

34-2=3х+х

4х=32

х=8

Отвечает Акімжанов Асет.

перше число=х, друге число=х+1, третє число=х+2, четверте число=х+3, тоді :

(х-1)*х+34=(х+1)(х+2)

х∧2-х+34=х∧2+3х+2

34-2=3х+х

4х=32

х=8