знайдіть чотири послідовних натуральних числа якщо відомо що добуток третього і четвертого чисел

більший за добуток першого і другого на 34​

Ответы на вопрос

Отвечает Васильева Эля.

Пояснення:

Нехай чотири послідовних натуральних числа будуть: x; x+1; x+2; x+3.

(x+2)*(x+3)-x*(x+1)=34

x²+5x+6-x²-x=34

4x+6=34

4x=28  |÷4

x=7.

Відповідь: 7; 8; 9; 10.