(х +2)/6 – (у-3)/4=1, (х-2)/4 – (у-4)/2 =1. Похила риска / означає дробову риску


Ответы на вопрос

Отвечает Неруш Лиза.

Ответ:

(4;3)

Объяснение:

1)Знайдемо спільний множник та прирівняємо обидві частини:

\frac{2x+4-3y+9}{12}=\frac{3x-6-6y+24}{12}

Домножимо обидві частини на 12

2x+4-3y+9=3x-6-6y+24

-x+3y=-13+18     3y-x=5     x=3y-5

2)Виведемо y з другого р-ня:

\frac{x-2}{4}-\frac{y-4}{2}=1

Домножимо обидві частини на 2

\frac{x-2}{2}-y-4=2

y=\frac{x-2}{2}+2

3)Зіставимо отримані р-ня:

y=\frac{3y-5-2}{2}+2

Домножимо обидві частини на 2

2y=3y-5-2+4     -y=-3

y=3

x=3*3-5

x=4