З села у місто вийшов пішохід. Через 3 год назустріч йому з міста виїхав велосипедист. Відстань від

міста до села 30 км. Відомо, що швидкість велосипедиста на 8 км/год більша за швидкість пішохода. Знайдіть швидкість велосипедиста, якщо до моменту зустрічі він був у дорозі 2 години.​

Ответы на вопрос

Отвечает Филипенкова Карина.

Пояснення:

Нехай швидкість велосипедиста - х.    ⇒

Швидкість пішохода - x-8.

2x+(3+2)*(x-8)=30\\2x+5*(x-8)=30\\2x+5x-40=30\\7x=70|:7\\x=10.

Відповідь: швидкість велосипедиста 10 км/год.