Знайти номер члена арифметичної прогресії рівного 7,3, якщо а 1 =10,3 и d=-0,5.


Ответы на вопрос

Отвечает Белова Диана.

Ответ:

Формула An=a1+d*n

Следовательно

7,3=10,3+(-0,5*n)

-0,5*n=-3

n=6