Срочно!!! На одній полиці в три рази більше книжок ніж у другій.Якщо з першої полиці зняти 7

книжок,а на другу поставити 3 книжки,то на полицях виявиться однакова кількість книжок.Запишіть рівняння що відповідає умові задач.

Ответы на вопрос

Отвечает Самохина Мария.

Ответ:

5 и 15

Объяснение:

если х - на 2 полке(?), то на 1-й - 3х

с 1 сняли 7 книжек: 3х-7, а на 2 поставили: х+3, то стало поровну:

3х-7=х+3

2х=10

х=5

на второй 15

Отвечает Попов Даниил.

на второй х. на первой 3х

отсюда уравнение х+3=3х-7, 2х=10, х=5 на второй 5 книг. на первой 3*5=15/ книг/