Квадрат і прямокутник мають рівні площі. Сторона квадрата дорівнює 4 см, а одна із сторін

прямокутника 2 см. Знайдіть другу сторону прямокутника.

Ответы на вопрос

Отвечает Аманкелдиев Сұлтан.

Объяснение:

для початку треба знайти площу квадрата, щоб дізнатися площу прямокутника( так як вони рівні)

1) 4×4=16(см^2) площа квадрата

2)Х×2=16

Х = 16÷2

Х= 8(см) друга сторона прямокутника