квадрат і прямокутник мають рівні площі сторона квадрата дорівнює 9 см а одна із сторін

прямокутника 27 см Знайдіть другу сторону прямокутника.

Ответы на вопрос

Отвечает Тарасенко Богдан.

Ответ:

3cm

Объяснение:

Площа квадрата S1=a*a=a^2=9^2=81

площа прямокутника S2=b*c . де b=27

S1=S2

29*c=81

c=81/27

c=3