Визначте силу струму і загальний олір колав колі, яке складається з п'яти однакових електричних

лампочок, які з'єднані паралельно, якщо опір кожної лампочки 200 Ом і вони підключені до напруги 120 ВОпором дротів знехтуйте​

Ответы на вопрос

Отвечает Кузнецова Лера.

Ответ:

Rобщ.=40 Ом.

Iобщ.=3 А.

Iламп=0.6 А.

Объяснение:

Rобщ.=200/5=40 Ом. - параллельное соединение одинаковых сопротивлений.

Общая сила тока

Iобщ.=Uобщ./Rобщ.

Iобщ.=120/40=3 А. - по Звкону Ома

Ток в лампах будет равен.

Сумма токов равна общей силе тока - по Закону Кирхгофа.

Iламп=3/5=0.6 А.