Разом 2 кг огірків і 4 кг помідорів коштують 26 грн а 3 кг огірків і 5 кг помідорів коштують 34 грн

яка вартість 1 кг огірків і 1 кг помідорів ​

Ответы на вопрос

Отвечает Бачерикова Катя.

Ответ:

1 кг огурцов стоит х грн, а 1 кг помидоров у грн.

2 х+4 у=26

3 х+5 у=34

2 х=26-4 у

3 х+5 у=34

х=13-2 у

3 х+5 у=34

3 (13-2 у) + 5 у=34

39-6 у+5 у=34

у=5 х=13-2*5=3

1 кг огурцов стоит 3 грн, а 1 кг помидоров 5 грн.

Объяснение: