Знайдіть різницю арифметичної прогресії: 0,5; 1; 1,5; 2;


Ответы на вопрос

Отвечает Сизиков Кирилл.

Ответ:

0,5

Объяснение:

2- 1,5= 0,5; 1,5-1=0, 5;1-0, 5=0, 5