Установіть вид ∆ABC, якщо cos A=√2/2, cos C=√3/2 (кути А і С – гострі) А) гострокутний Б)

прямокутний В) тупокутний Г) рівнобедрений

Ответы на вопрос

Отвечает Макаров Ньургун.

Ответ:

cos45^\circ= \frac{ \sqrt{2} }{2}

тобто кут А =45°

cos30^\circ =  \frac{ \sqrt{3} }{2}

тобто кут С =30°

180°-(45°+30°)=105°

кут В=105°

отже

цей трикутник тупокутний