Спростіть вираз і знайдіть його значення (2x2-x)(3x2+x)-(x2+x)(6x2-2x) ,якщо x=-2​


Ответы на вопрос

Отвечает Муратова Дмитрий.

Ответ:

Объяснение:

(2x^{2} -x)(3x^{2} +x)-(x^{2} +x)(6x^{2} -2x)=6x^{4} +2x^{3} -3x^{3} -x^{2} -(6x^{4} -2x^{3} +6x^{3} -2x^{2} )=6x+2x^{3} -3x^{3} -x^{2} -(6x^{4} +4x^{3} -2x^{2} )=6x^{4} +2x^{3} -3x^{3} -x^{2} -6x^{4} -4x^{3} +2x^{2} =-5x^{3} +x^{2}якщо х=-2, то 5*(-2)^{3} -2^{2} =-5*2^{3} -2^{2} =(-5*2-1)*2^{2} =(-10-1)*4=-11*4=-44