Розвяжіть систему рівнянь 7(x+3)=3y+1, 4(2-x)=5(y+1)+1 і напишіть як рішати будьласка​


Ответы на вопрос

Отвечает Кохович Егор.

Відповідь:

7(x+3) = 5(y+1)+1

3y+1÷4×(2-x) = 5(y+1)+1

7x-5y = 15

3y+1÷4×(2-x) = 5(y+1)11

7x-5y= 15

x+8y= -22

x+8y = -22

7(x+8y) = 7×(-22)

7x+7x(8y) = 7x(-22)

7x+7×(8y) = 7×22

7x+7x(8y) = 154

7x+7×8y = 154

7x+56y = 154

7x+5y = 15

7x+56y = 154

7x+5y+7x+56y = 15+154

5y+56y = 15+154

51y = 15+154

51y = 169

Пояснення: