Початковий внесок у 400 грн .Банк щорічно збільшує на 15 % . Яким стане внесок через 4 роки ?​


Ответы на вопрос

Отвечает Воробьёва Лиза.
1 рік: 400+ 400/100*15= 460
2 рік: 460 + 460/100*15= 460+69= 529
3 рік: 529 + 529/100*15= 529+79,35= 608,35
4 рік: 608,35 + 608,35/100*15= 608,35+91,2525= 699,6025 (приблизно 700)