Срочно!!!! Визначте радіуси трьох кіл, які попарно зовні дотикаються одне одного, якщо відрізки,

що сполучають їх центри, утворюють трикутник зі сторонами 7 см, 8 см і 9 см.

Ответы на вопрос

Отвечает Аскарова Адема.

Ответ:

Объяснение:

r₁+r₂=7 см

r₂+r₃=8 см

r₃+r₁=9 см

r₁=7-r₂

r₃=8-r₂

7-r₂+8-r₂=9

-2r₂=9-15

-2r₂= -6

r₂= -6:(-2)

r₂=3 см,

r₁=7-r₂=7-3=4 см,

r₃=8-r₂=8-3=5 см.