Три кола попарно мають зовнішній дотик. Відрізки, що сполучають їх центри, утворюють трикутник зі

сторонами 5 см, 7 см і 8 см. Знайти радіуси цих кіл.

Ответы на вопрос

Отвечает Демиденко Маргарита.

Ответ:

Периметр этого треугольника равен:

5+7+8=20см

20/2=10 ( так как в каждой окружности проведено 2 радиуса)

10-7=3см

10-5= 5см

10-8=2 см

Ответ: 3, 2, 5 см