Виразіть із рівняння 2х+5у= 20 ; х через у і знайдіть два будь які розв'язки цього рівняння.

СРОЧНО! ​

Ответы на вопрос

Отвечает Мергенева Ангелина.

х=(20-5у)/2;  х=10-2,5у

при у= 0 х=10

при у= 2 х=5