Один із коренів рівняння +x+с= 0 дорівнює -2. Знайти коефіцієнт с і другий корінь.

СРОЧНО!!!!!ПОЖАЛУЙСТА!!!!!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Воронин Ярослав.

Ответ:

х-второе = -2×х=-1

х-второе ровно = 1/2 = 0.5

с=-1