Знайдіть чотири послідовні натуральні числа якщо відомо що добуток двох менших чиселменший на 30

від доботку двох більших чисел

Ответы на вопрос

Отвечает Денисенко Дмитрий.

Ответ:

6; 7; 8; 9

Объяснение:

Пусть даны последовательные числа:

х, х+1, х+2, х+3.

х(х+1)+30=(х+2)(х+3)

х²+х+30=х²+5х+6

х²-х²+х-5х=6-30

-4х=-24

х=6

х+1=7

х+2=8

х+3=9