Знайдіть значення похідної y=x^2 - 5x в точці х0=2.


Ответы на вопрос

Отвечает Кічун Діма.

Ответ:

y=x^2-5x\; \; ,\; \; x_0=2\\\\y'(x)=2x-5\; \; \; ,\; \; \; y'(x_0)=y'(2)=2\cdot 2-5=4-5=-1