Використовуючи означення похідної знайти похідної функції: y=+5 в точці =2


Ответы на вопрос

Отвечает Пафиков Виктор.

y = x² + 5

y' = (x²)' + 5' = 2x +0 = 2x

y'(x₀) = y'(2) = 2 *2 = 4

y'(x₀) = 4