У двох ящиках лежало 24кг яблук .У першому ящику було 4 кг яблук більше ніж у другому. Скільки

кілограмів яблук лежало в кожному ящику

Ответы на вопрос

Отвечает Старкова Настя.

Ответ:

У 1-ом 14 кг яблук

у 2-ом 10 кг яблук

Объяснение:

x + y = 24

x - y = 4

2x = 28

x = 14

y = x - 4 = 10