Закипівши при температурі 100⁰С, вода почала охолоджуватися. Щохвилини її температура знижувалася

на 4⁰С. Записати формулу залежності температури Т від часу t її охолодження. А)T=4-100tB)T=100-4tC)T=4t-100D)T=(100-4)tE)T=100t-4​

Ответы на вопрос

Отвечает Мындру Валентина.

Ответ:

B) T=100-4t

100 - стартова температура, яка зменшується

4*t  - кожну хвилину зменшується на таку величину, наприклад в першу t=1, температура буде менша на 4*1=4, в другу на 4*2=8, в третю 4*3=12 і так далі