Розпишите тогда получете бали. 3. Закипівши при температурі 100º, вода почала охолоджуватись.

Кожної хвилинийї температура знижувалась на 4°. 1) Задайте формулою залежність температури водн Т від часу її охолодження т. 2) Знайдіть значення функції Т, що відповідають значенням аргументу t = 3хв: t = 11XB. ​

Ответы на вопрос

Отвечает Лебедева Вика.

Ответ:

1) T(t) = 100 - 4t

2) T(3XB) = 100 - 4(3XB) = 100 - 12XB = 88XB