3. Спочатку вода мала температуру 6 °C. При нагріванні температура води підви- щувалася щохвилини

на 2 °С. Запиши формулу, що виражає залежність зміни температури води Т від часу t (у хв), необхідного для п нагрівання. Чи буде функція Т (t) лінійною? Чому будуть дорівнювати т (20), т (31)? Через скільки хвилин після початку нагрівання вода закипить?​

Ответы на вопрос

Отвечает Ахметова Раушан.

Объяснение:

T(t)=6+2t

T(20)=6+2×20=46

T(31)=6+2×31=68

6+2t=100

2t=100-6

t=47хв