Спочатку вода мала температуру 6°С. При нагріванні температура води підвищувалася щохвилини на 2°С.

Запиши формулу, що виражає залежність зміни температури води Т від часу t (у хв), необхідного для її нагрівання. Чи буде функція Т(t) лінійною? Чому будуть дорівнювати Т (20), Т (31)? Через скільки хвилин після початку нагрівання вода закипить? Пожалуйста СРОЧНО ​

Ответы на вопрос

Отвечает Гришин Кирилл.

1) Так як початкова температура становить 6°С, і кожну хвилину вона підвищується на 2°С, то можемо записати таку формулу залежності температури від часу нагрівання:

T(t) = 2t + 6.

2) Отримана функція є лінійною (бо вона представлена у вигляді y = kx + b).

3) Знайдемо значення температури води після нагрівання протягом 20 секунд та 31 секунди, підставивши ці числа у формулу замість змінної t:

T(20) = 2 · 20 + 6 = 46°С

Т (31) =  2 · 31 + 6 = 68°С

4) Вода кипить тоді, коли досягає температури 100°С.

Знайдемо час, необхідний для цього, склавши рівняння:

2t + 6 = 100

2t = 100 - 6

2t = 94

t = 94 : 2

t = 47 (хв) — через стільки хвилин після початку нагрівання вода закипить.