Нехай х1 і х2 - корені рівняння х2+6х-17=0.знайдіть х1квадратв+х2квадраді. Самі корені знаходити не

потрібно

Ответы на вопрос

Отвечает Гладков Даниил.

1)x²+6x-17 = 0

Теорема Виета:

{x1+x2 = -6

{x1•x2 = -17

2) (x1+x2)² = x1²+2x1•x2+x2²

x1²+x2² = (x1+x2)²-2x1•x2 = 36+34 = 70