При якому значенні а число -3 є коренем рівняння х2 + ах – 21 = 0?


Ответы на вопрос

Отвечает Nigga Joseph.

x^2+ax-21=0\\x=-3\\(-3)^2+(-3)*a-21=0\\9-3a-21=0\\3-a-7=0\\a= -4

ответ: a=-4