Випробування полягає у витягуванні однієї з карток, на яких написані числа від 1 до 10 . Установіть

відповідність між подією (1 – 4), яка відбувалася внаслідок цього випробування, та її ймовірністю (А – Д). 1.Число на картці ділиться на 4 2.Число на картці більше ніж 9 3.Число на картці не ділиться на 5 4.Число на картці не більше ніж 3 А)1/10 Б)3/10 В)1/5 Г)7/10 Д)4/5 З поясненням,будь ласка)

Ответы на вопрос

Отвечает Щукина Таня.

Ответ:

1 - в, 2 - а, 3 - д, 4 - б

Объяснение:

Всього - 10 карток:

Тих, що

діляться на 4 - 2 шт. _ 2/10=1/5 - в

більше 9 - 1 шт._1/10 - а

не ділиться на 5 - 8шт._8/10=4/5 - д

не більше 3 - 3 шт._ 3/10 - б