Не виконуючи побудов, знайти координати точки перетину графіків рівнянь 5х + у = 17 і 3у – 4х =

32.

Ответы на вопрос

Отвечает Миколаєнко Ярослав.

Ответ:

1;12

Объяснение:

5x+y=17 і 3у-4х=32

у=17-5х і 3(17-5х)-4х=32

у=17-5х і 51-19х=32

у=17-5х і 19х=19

х=1

у=17-5*1

у=12

Відповідь 1;12