При якому значенні b розклад на лінійні множники тричлена 2 x2 -5x+b містить множник x-3


Ответы на вопрос

Отвечает Рафальский Егор.

Ответ:

b=-3

Объяснение:

2x²-5x+b=0 містить множник (x-3)

2x²-5x+b=2(x-3)²

x=3

2×3²-5×3+b=0

3+b=0

b=-3