Спростити вираз 0,72y+0,63-2,93-0,42y і знайти його значення якщо y=-1 1/2


Ответы на вопрос

Отвечает Хисамутдинова Рамина.
Решение :
y =  - 1 \frac{1}{2} \\  0.72 y + 0.63 - 2.93 - 0.42 y = 0.3y - 2.3  \\  - 1.5 \times 0.3 - 2.3 = 4.5 - 2.3 = 2.2
Объяснение:
.............