Складіть квадратне рівняння з коренями 2 і -3.


Ответы на вопрос

Отвечает Лобода Игорь.

Якщо x_{1} та x_{2} — корені зведеного квадратного рівняння x^{2} + bx + c = 0, то за теоремою Вієта: x_{1} + x_{2} = -b та x_{1}\cdot x_{2} = c.

У нашому випадку маємо:

x_{1} + x_{2} = 2 - 3 = -1

x_{1} \cdot x_{2}= 2\cdot (-3) = -6

Отже,  x^{2} + x - 6 = 0 — квадратне рівняння, коренями якого є x_{1} = 2 та x_{2} = -3

Відповідь: x^{2} + x - 6 = 0